okeyTürkiye nin en çok ziyaret edilen okey sitesinde sende yerini al ücretsiz okey oyna.

Mobil Okey Oyna

MOBİL OKEY OYUNU SİTESİ

Teknolojinin gelişimiyle ister akıllı telefonlar da isterse bilgisayar desteği ile okey oyunu keyfi her koşulda sizlere sağlanmaktadır. Sitemizde her kullanıcı kullanışlı ara yüzü ile bedava okey oynamanın tadını fazlasıyla çıkarmaktadır. Kolay kullanım ile birlikte keyifli okey oynayabilmektesiniz.

Türkiye’de en eğlenceli masa oyunlarından biri olan Okey oyunlarını eşli ya da tek olarak aranan koşullarda oynama imkanı sizlere sunulmaktadır. Okey oyun esnasında yarıda kalmadan, zaman kaybı yaşamadan oynanan okey oyunları sizleri hem dinlendirmekte hem de bol eğlence sağlamaktadır. Yarı da kalsa bile oyununuz 5 dakikalık zaman telafisinde otomatik olarak yerinize geçirilir ve yarım kalan oyununuza devam edebilirsiniz. Bu özelliğimiz sayesinde siz değerli kullanıcılarımızın memnuniyetinin sağlanması ve en iyi okey sitesi performansını hedefleyen sitemizde her çeşit Okey oyunu bulunmaktadır. Düz okey, klasik Okey, düello yapılan okey oyunları, çanak Okey çeşitleri ile sizlere bedava oyun imkanı tanımaktadır.

İKİOKEY.COM MOBİL UYUMLU OKEY SİTESİ

Mobile ortamda da okey oyna yabileceğiniz sitemize telefon üzerinden de giriş yapabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınız olmasa bile sitemize giriş yaparak boş masalardan birine oturarak hem sohbet edip hem okey oynayabilmektesiniz. Ülkemizin birçok yerinden giriş yapılan sitemiz ile online bir şekilde okey keyfi yaşayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet tarayıcısına girip internet sitemizi ziyaret etmek.

Tüm Dünya da hızla gelişen teknoloji sayesinde insanlar artık evlerinde bile sıkılmıyorlar. Eskiden olsa masa üstü bilgisayarlar ile uğraşıp durur onlarla bilgisayar başında chat yapmaya facebook a girerek çanak okey oynamaya çalışırdık. Fakat şuanki android teknolojinin gelişimi ve buna bağlı güncel uygulamaların yapılması hem cep telefonunuzdan, hem tablet hemde mp5 gibi cihazlardan internette keyifli dakikalar geçirmeniz için fırsat yaratıyor. Sitemizin girişi çok karamsar ve gölgeliydi, sizlerin keyifli dakikalar geçirirken buna önem verdiğinizi biliyoruz. Bu nedenle yeni bir sisteme geçtik.

Umarım beğenirsiniz. Yepyeni bir nesil’in çoçuklarıyız ve teknolojiyi takip ederek sizlere en güzel keyifli dakikalar geçirebileceğiniz bir sistemle okey oyunu sunuyoruz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 10402 defa

Kategori: Okey

Yayınlanma Tarihi: 15 Eylül 2020

2 Yorumlar
mustafa

okey oynamak benim hoşuma gidiyor

    admin

    Her akşam saat 22:00 da eşli ve tekli turnuvalarımız vardır. Eğer bu saatlerde gelir turnuvaya katılırsanız farkımızı daha iyi anlayacaksınız:)

Cevap bırakın