okeyTürkiye nin en çok ziyaret edilen okey sitesinde sende yerini al ücretsiz okey oyna.

Hemen Okey Oyna

Her bir noktasına dikkat edilerek özel olarak geliştirilen bu sistem sayesinde okey oynamak hiç bu kadar keyifli ve kolay olamamıştı. Sizde okey oynamak için bir arkadaş bulamıyor ya da sadece oyun oynamak için farklı bir yere gitmek istemiyorsanız hemen okey oyna hizmeti ile kaliteli oyunlara katılabilir, insanlar ile sohbet edebilir ve kusursuz okey keyfini en güzel şekilde yaşayabilirsiniz.

NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

Sistemimize ön onaysız kayıt olmak çok basittir. Belirleyeceğiniz bir takma isim ve şifrenizi yazıyorsunuz gerçek mail veya ismini unutmayacağınız rastgele bir mail yazınız ki bu mail adresi şifrenizi unutmanız halinde yöneticilerimiz tarafından sizin siz olduğunuzu teyit amaçlı sorulmaktadır. Daha sonra cinsiyetinizi bay/bayan olduğunu seçip kayıt tuşuna basarak direkt olarak sitemize giriş yapabiliyorsunuz.

Kayıt olurken cinsiyetiniz hiçbir zaman değiştirilemez bu yüzden en önemlisi bu:) Takma adınız ve şifreniz yöneticilerimiz tarafından dilediğiniz de değiştirilebilir. Sitemizin okey salonlarında takma adınız ve yazınız renklendirme imkanı bulabilirsiniz. Hangi renk kodunu istiyorsanız herhangi bir yöneticiye bildirmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca sınırsız profil resmi değiştirme imkanı ve ödüller ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Umarım bizimle birlikte keyif alırsınız.


Yazar: admin

Görüntüleme: 4686 defa

Kategori: Okey

Yayınlanma Tarihi: 25 Mayıs 2021

2 Yorumlar
Cevap bırakın